برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

ساخت و طراحی رایگان سایت پزشکی

ساخت و طراحی رایگان سایت پزشکی

ساخت و طراحی رایگان سایت پزشکی، یک عبارت بسیار خاص است. وقتی واژه رایگان را به یک کالا، خدمت و یا مهارتی می جسبانیم، باید دیدگاه هایی که نسبت به این رایگان ایجاد می شود را نیز بپذیریم.

از نظر ما ایرانی ها، پزشکان درآمدهای بالایی دارند و اصولاً اگر می خواهیم خدمتی به پزشک ارائه کنیم باید حتماً بابت آن پول بگیریم. آن هم نه پول های کوچک بلکه پول های درشت. قبل از اینکه بخواهید درباره ساخت و طراحی رایگان سایت پزشکی، تصور و قضاوتی در ذهنتان بسازید، بیایید با هم یک وب سایت پزشکی را در ذهنمان طراحی کنیم و بسازیم.

پزشکان در ایران، افرادی هستند که در سطح بالای اجتماع قرار دارند. افرادی باهوش که از سد کنکور وحشتناک تجربی عبور کرده اند و کتاب های قطور چند هزار صفحه ای را خوانده اند و سالها در دانشگاه بوده اند تا نامشان بشود آقا یا خانم دکتر. این افراد متخصصان خوزه های سلامت هستند. کسانی که وقت زیادی ندارند.

حالا که این پزشکان وقت زیادی ندارند و احتمالا اگر هم بخواهند سایتی برای خود داشته باشند به منشی خودشان می گویند که یک جستجویی انجام بدهد و قیمتی بگیرد و یا از همکار پزشکی که سایت دارد، پرس و جو می کنند، بهتر است در گفتن اصل مطلب عجله کنیم.

ابتدا باید بگوییم که طراحی و ساخت یک سایت پزشکی امروزه کار سختی نیست و دانش زیادی هم نمی خواهد. خب بیشتر از این وقت را تلف نکنیم و برویم به سراغ ساخت و طراحی رایگان سایت.

این مطلب، مطلب بسیار خوبی ست برای آغاز کم دردسر و رایگان طراحی سایت یک پزشک. اگر حوصله خواندنش را ندارید، فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم و بگوییم که طراحی و ساخت سایت پزشکی به صورت رایگان چگونه امکان پذیر است.
مراحل ساخت و طراحی رایگان یک سایت پزشکی

مراحل ساخت و طراحی رایگان یک سایت پزشکی را از لحظه اول تا آخر با هم مرور می کنیم.


مرحله اول: ثبت یک دامنه یا دامین و یا یک اسم برای سایت پزشکی

دامنه ها یا همان اسم سایت پزشکی، با چند پسوند امکان پذیر است. مهم ترین آنها دات کام (com.) و دات آی آر (ir.) است. هزینه ثبت اسم سایت یا دامنه دات کام بین 250 تا 400 هزار تومان است. پسوند دات کام برای دامنه و اسم سایت پزشکی چندان مورد توجه نیست ولی سایت با پسوند دات آی آر بسیار اهمیت دارد.

هزینه ساخت و ثبت یک دامنه سایت پزشکی سالیانه تنها 5000 تومان است!!!


مرحله دوم: انتظار برای تایید دامنه و یا همان اسم سایت پزشکی

برای ثبت نهایی یک دامنه سایت پزشکی از جنس دات آی آر، باید حداقل 12 و حداکثر 48 ساعت منتظر بمانید. تایید دامنه و اسم سایت پزشکی توسط مرکز ثبت دامنه کشوری ایران (ایرنیک) به ارسال مدارک بستگی دارد. مدرک هم فقط کارت ملی و شناسنامه است. بعد از تایید نام سایت یا همان دامنه، وب سایت پزشکی طراحی و ساخته نشده است. بلکه شما یک تکه از یک پلاک اینترنتی را برای خودتان نشانه گذاری کرده اید و مجوز ساخت سایت را دریافت کرده اید.

تا همین الان شما فقط 5000 تومان هزینه کرده اید!

مرحله سوم: خرید هاست برای طراحی و ساخت رایگان سایت پزشکی

هاست جایی است که به شما اجاره می دهند تا بتوانید در بستر اینترنت، خانه اینترنتی خودتان را بسازید. شما می توانید هاست را ماهیانه یا سالیانه بخرید. هاست ها قیمت های گوناگونی دارند و کیفیت ها و سرعت های خاصی را به شما می دهند. برای شروع نیاز نیست به سراغ خفن ترین هاست بروید. یک هاست خوب برای طراحی و ساخت رایگان یک سایت پزشکی از 8000 تومان تا 20000 تومان در ماه هزینه دارد. 

اجاره هاست برای طراحی و ساخت سایت پزشکی به صورت ماهیانه از یک چیپس ارزانتر است.


مرحله چهارم: گذاشتن دامنه وب سایت پزشکی بر روی هاست

حالا نوبت این است که مجوز خودتان را که همان دامنه و اسم سایت است را بر روی خانه اجاره ای اینترنتی تان که برای یک ماه اجراه کرده اید، بگذارید. این کار با ثبت نیم سرورها یا DNS انجام می شود. همانطور که پزشکان در نسخه های خود و یا برگه جواب آزمایشات، چیزهایی را می نویسند که فقط خودشان سر در می آورند، این DNS هم برای آنها واژه ای غریب است. مهم نیست که DNS چیست، مهم این است که بعد از خریداری هاست، آنها را به شما می دهند. یعنی شما پول این DNS و سرور را می پردازید.


مرحله پنجم: انتظار برای ست شدن DNS وب سایت پزشکی

تا DNS های وب سایت پزشکی شما، توسط اینترنت شناسایی نشود، شما کاری نمی تواندی انجام دهید. از 2 ساعت تا 24 ساعت این انتظار می تواند طول بکشد. وقتی که DNS ها شناخته شدند، شما صاحب یک خانه بی قواره مبهم نامشخص هستید که فقط یک اسم دارد و یک زمین اجاره ای.


مرحله ششم: انتخاب و نصب سیستم تولید محتوا بر روی وب سایت پزشکی

چرا یک پزشک سایت می زند؟! خب به دلایل مختلف. یکی بیشتر دیده شدن است، یکی پرستیژ و برندینگ شخصی است، یکی نیازمندی به انجام پروسه های آنلاین دیجیتالی است. به هر دلیلی که شما می خواهید سایت پزشکی بزنید، باید در داخل سایتتان، محتوا بگذارید. همانطور که برای نوشتن مشق نیاز است تا دفتر و خودکار داشته باشیم، برای داشتن وب سایت پزشکی هم باید سیستم نوشتن محتوا داشته باشیم. نصب این سیستم رایگان است، چرا که سیستم های رایگان تولید محتوا که معروفترین آنها وردپرس است به آسانی در اختیار همه است.

پزشک عزیز یا منشی عزیز پزشک، حواستان هست که تا الان فقط و فقط بین 13000 تا 25000 تومان هزینه کرده اید!!!


مرحله هفتم: شما حالا یک وب سایت پزشکی را طراحی و ساخته شده دارید

خب هفت خوان مفت و مجانی داشتن یک وب سایت پزشکی به پایان رسید. خوان هفتم تولید محتواست. از عکسهای خود پزشک گرفته تا مطالب علمی که می نویسید و یا هر کار دیگری که دوست دارید در وب سایت خودتان انجام دهید. از نوبت دهی آنلاین گرفته تا پرداخت آنلاین.

داستان طراحی و ساخت رایگان وب سایت پزشکی اینگونه بود. داستانی که بعضی ها آن را سخت جلوه می دهند تا پول بیشتری در بیاورند. 

همین الان می توانید این فرم را پر کنید تا ما برایتان همه این هفت خوان ساده را به رایگانی هر چه تمام تر انجام دهیم. کل هزینه 13 هزار تا 25 هزار تومان است که اصلا نیازی نیست آن را بپردازید.

هزینه طراحی و ساخت سایت پزشکی

پزشکان عزیر در نظر داشته باشید که:

داشتن یک وب سایت به تنهایی هیچ اهمیت و ارزشی ندارد

پزشکان بسیاری را می شناسم که از 2 ملیون تا 20 ملیون تومان برای همین هفت مرحله مفت خرج کرده اند. چه بسیار وب سایت هایی ک پزشکان داشته اند و بعد فعالیت نکرده اند تا از دور خارج شده است و حتی حاضر نشده اند تا سالی 5000 تومان بدهند که دامنه ای که ثبت کرده اند را نگه دارند!!!

رتبه یک گوگل برای وب سایت پزشکی

 تخصص، مهارت و هنر یک پزشک در محتواهایی است که در وب سایت گذاشته می شود. در برندینگ آنلاینی است که سینه به سینه در شبکه های اجتماعی و مجازی منتقل می شود.


آنچه که برای وب سایت پزشکی اعتبار، برندش، شخصیت و رتبه یک گوگل را می آورد، محتوای آن است


مهم ترین بخش وب سایت پزشکی، تولید محتوای آن است. این همان بخشی است که پزشکان زیادی در دام آن افتاده اند و برای محتواهای بی ارزش، پول زیادی پرداخته اند. 
رتبه یک گوگل فقط با سئوی سایت پزشکی؟!!!

هر جا که نامی از سایت باشد و هر جا که نامی از محتوا باشد، سئو نیز حضور دارد.

سئو یعنی اینکه من را از بقیه وب سایت ها بالاتر نشان بده گوگل جان

جالب اینجاست که خیلی از کسانی که طراحی سایت های پزشکی انجام می دهند، به گونه ای درباره سئو و رازهای مخوف و پنهان آن صحبت میکنند که انگار کلید موفقیت در بازار آنلاین فقط و فقط در اختیار آنهاست!!!!!!!!!!!

سئوی سایت پزشکی، چیزی نیست جز :


“محتواهای ارزشمندی که بتوانند پاسخ کسانی را که در گوگل سرچ می کنند را بدهد و باعث شود کاربران از همه جای ایران وارد این وب سایت شوند و برای خواندن مطالب آن وقت بگذارند. نه اینکه تا سایت را باز کردند یک نگاه کلی بیندازند و صفحه را ببندند.”


خود گوگل می گوید:


“تکنیک های فنی سئو برای بالاتر قرار گرفتن در گوگل اهمیت بسیار کمتری از خود محتوا و ارزشمندی آن محتوا دارد. آنچه که برای من (یعنی گوگل) اهمیت دارد مطالبی است با جذابیت زیاد برای بازدید کنندگان. بازدید کننده و زمانی که بازدید کننده در سایت شما صرف می کند برای من (جناب گوگل) اهمیت دارد.”


پس طراحی و ساخت رایگان وب سایت های پزشکی واقعیت دارد. چیزی که رایگان نیست، تولید محتوای ارزشمند و ایجاد یک سیستم محتوایی بسیار توانا برای کسانی است که در گوگل در جستجوی پاسخ می گردند.

تولید محتوای تخصصی وب سایت های پزشکی

آنچه که ارزش هزینه را دارد محتوا، بازدید کننده و در نهایت تبدیل بازدید کننده به مشتری است. بنابراین محتوای ارزشمند و قابل دیده شدن است که یک پزشک را در دنیای اینترنتی گوگل و دنیای مجازی اینستاگرام، تبدیل به برند می کند.

محتواها هستند که ویزیتورهای مختلف سایت های پزشکی را تبدیل به مشتریانی می کند که حق ویزیت می دهند.

چرا ما تصمیم گرفتیم یک سری دانشجوی پزشکی را برای تولید محتوای ارزشمند برای وب سایت های پزشکی استخدام کنیم؟ چون محتواست که ما را برای شما ارزشمند می کند و چون محتواست که باعث می شود تا ما بتوانیم آنچه را که از وب سایت پزشکی خودتان توقع دارید را برای شما برآورده کنیم. هدف شما هر چه که باشد از برندینگ شخصی تا افزایش تعداد مشتریان، ما با توجه به آن برای شما طراحی، ساخت و تولید محتوای سایت را مدیریت می کنیم.

معادله برد برد ما در این است که شما به صد در صد هدف خود می رسید آن هم با هزینه ای که دقیقاً متناسب است با کیفیت خدمات ما